zavřít
Upravit životopis

Životopis

Paul McGann se narodil v anglickém Liverpoolu v roce 1959 do římskokatolické rodiny. Jeho rodiče ho podporovali a spolu se sourozenci rozvíjeli jeho talent od útlého věku.

McGannův talent se dále rozvíjel, když navštěvoval gymnázium v Liverpoolu. Jeden z učitelů McGannovi poradil, aby nastoupil na Královskou akademii dramatických umění a věnoval se kariéře, jako herec. Jednající učitel v radě, McGanna zapsal na Královskou akademii aby pokračoval. Paul se těšil v úspěšnou hereckou kariéru.

Paul McGann je třetí ze šesti dětí v rodině McGann. Jeho matka, Clare McGann, měla dvojčata, Josefa a Johna, kteří se narodili v roce 1958, ale John zemřel krátce po narození.

Paul McGann má tři mladší sourozence: Marka (narozen v roce 1961), Stephena (narozen v roce 1963) a Clare McGann (narozen v roce 1965). Všechny tři jeho bratři jsou také herci a čtyři z nich jsou oblíbení, dohromady (čtyři bratři) v roce 1995 jsme je mohli vidět v televizní sériii TV Hanging Gale o irském hladomoru. Ve stejném roce si zahrál roli Grigorij Potěmkin v televizním filmu "The Great Catherine",také s Markem a Stephen. Tito bratři také tvořili pop kvarteto McGanns, v singlu "Hanba O Boy".

Mohli by vás také zajímat…