zavřít
Upravit životopis

Životopis

Když v roce 1979 stály nad právě narozeným PETREM BURDOU sudičky, asi jen ony ví, co mu předpověděly. Možná byl k profesionální kariéře fotografa a vizážisty předurčen, byl mu dán talent a cit objevovat v lidech i věcech to nejkrásnější možné a v podobě fotografie je přiblížit dalším očím.

Kompozice, technika, řemeslná práce, pravidla ... na to jsou akademie, ale na fantazii školy neexistují. Rukopis každého zůstává proto originální, rozpoznatelný. Fotografie Petra Burdy mezi takové patří - nelze o nich říci, že symbolizují jen kvalitní záznam momentální reality, protože mají myšlenku autora, duši tvůrce, která dělá z fotografie něco víc.


Vstupte tedy do světa, v němž se možná budete cítit líp, možná uděláte někomu radost, potěšíte svou proměnou, přitom zůstanete sví. Zařaďte se mezi věhlasná jména, ač to Vaše neznamená o nic méně, otevřete si dveře do prostředí, kam si přejete dostat, ať už jako modelka, či kdokoliv jiný - využijte klíče z Ateliéru Burda. Nechejte se vyfotografovat tak, jak toužíte vypadat, v místech Vašemu srdci blízkých, na louce máků, u moře, kdekoliv. Nezapomeňte, že fotografie zůstává, ač čas jde dál.


motto: ,,život bez lásky je ztráta času,,


Prestižní ocenění:
cena za kreativitu na mistrovství ČR v Make-up
2. místo na mistrovství ČR ve vizážistice

Vernisáže, výstavy:
vernisáž a výstava foto obrazů v klubu Solidní nejistota,
vernisáž foto obrazů na hradě Houska
výstava foto obrazů v paláci Luxor
pět výstav fotografií v Kafe Muzeum
Výstava foto obrazů ke 30 narozeninám Petra Burdy
v klubu Solidní nejistota

Kalendáře:
Ellen Saint 2006
Kalendář hvězd DIVA 2007
Karolína Rédlová GLAMOUR 2009

Exkluzivní spolupráce:
dlouholetá spolupráce s pěvkyní Sisou Sklovskou
dlouholetá spolupráce se sólistkou Státní Opery Praha - Marinou Vyskvorkinou
hlavní maskér miss gypsy 2005
osobnosti české kultury