zavřít
Upravit životopis

Životopis

Do SuperStar se přihlásil proto, že si chtěl projít celým tím kolotočem, ale dopředu netušil, že to bude až takhle náročné. Zpívá od deseti let, kdy ho k muzice a zpěvu přivedla jeho starší sestra. Postupem doby začal zjišťovat, že má podobný hlas Bon Jovimu, založil kapelu, a tak je teď tady. Do souboru nikdy nechodil, jako dítě hrál na kytaru, zkoušel skládat písničky, ale jen v angličtině, kterou díky tomu umí velmi dobře. Vystudoval obor letecký klempíř, ale tomuto povolání se věnoval pouhé tři měsíce. Do jeho života zasáhla náhoda v podobě zpěvačky Evy Urbanové, která si Petra všimla v pořadu DO-RE-MI a rozhodla se mu dát příležitost. Spolu s ní nazpíval duet Miserere a jako host se zúčastnil turné Koncert hvězd.

Petr založil vlastní kapelu Bon Jovi revival, se kterou vystupuje, hrají všechny jejich písničky. V soutěži Česko hledá SuperStar by se chtěl dostat co nejdál, nebránil by se nějaké nabídce nahrávající společnosti. Má rád sport, hraje basketbal, ale nejdůležitější v jeho životě je muzika.

V roce 2005 vydal debutové album se svou bývalou skupinou Iluze. V současné době účinkuje v muzikálu Angelika Michala Davida

Ve zkratce:
- postupil z 2. místa (18 % hlasů) spolu s Petrou Páchovou
- v současné době je nezaměstnaný
- má dvě sestry
- založil kapelu Bon Jovi revival
- soutěžil s číslem 3633
- jeho vzor je Jon Bon Jovi ze skupiny Bonjovi

Mohli by vás také zajímat…