zavřít
Upravit životopis

Životopis

Petr Šebl se narodil roku 1969 a patří mezi dynamické fotografy. Jeho fotografie zdobí mnoho interiérů a soukromých sbírek, jsou součástí reklamních materiálu, kalendářů, tiskovin a modelingových portfolií, často zdobí mnoho galerií a samostatných výstav.

Fotografie dýchají příběhem a záměrem Petra Šebla zachytit atmosféru a krásu duše. Každá fotografie vzniká jako filmový příběh - scénář, režie, výběr záběru a atmosféra, toto vše zachycené v jednom jediném okamžiku, to charakterizuje fotografie Petra Šebla.

Petr Šebl pracuje a jezdí po mnoha místech Evropy a volí pro každý svůj obraz speciální prostředí, vybírá nové tváře a hledá témata. Ve všech fotografiích je kousek jeho duše a lásky.

Tvorbu Petra Šebla není možno jednoznačně zařadit. Dochází zde ke skloubení reklamní a umělecké fotografie. Mnoho fotografií podobného zaměření zhotovuje i jako exkluzivní fotokolekce pro soukromé klienty, jako originální dárek nebo výzdobu domova či kancelářejako reference prikladáme . leos mares, linda rybova, tonak, bata, blazek, ABB, RWE, AJ