zavřít
Upravit životopis

Životopis

Philip Maxx je osmnáctiletý zpěvák a showman, který reprezentuje dnes nejmodernější, mohutně mediálně podporovaný a populární hudební styl Pop Electro (Lady Gaga, Kesha ad.). Neodmyslitelnou součástí tohoto hudebního trendu je i extravagantní make-up, účes a kostýmy, ve kterých Philip Maxx a jeho tanečníci vystupují.

Philip Maxx je zpěvákem, který jako první v České republice dostal nabídku nahrát hudební film ve formátu 3D.

Samotné taneční vystoupení je neopakovatelnou energickou pěvecko-taneční show, která je ve střední Evropě jen málokdy k vidění.

Na repertoáru Philipa Maxxe se podílí profesionální tým hudebních skladatelů a textařů z USA, Belgie a Izraele (Jerry Jerremy, Stefan Fernande, Amitai Gat, Stano Simor).

Philipovým osobní hudebním skladatelem je Stano Simor, který má za sebou autorskou spolupráci s několika top zpěváky v Belgii, Španělsku, České republice, Slovenské republice a v dalších zemích. Stál u hitů pro Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou, Terezu Kerndlovu (zástupkyni české Eurovize), skupinu Lunetic, Touch (ukrajinsko-česká skupina), pro multiinstrumentalistku a zpěvačku MISTA (stříbrná vítězka národního kola Eurovize na Slovensku), Patricka Jurdic (Superstar Chorvatsko) a další.

Součástí vystoupení je i impozantní laserová show, která umocňuje zážitek z celého vystoupení. Philip Maxx je jediným interpretem s vystoupením tohoto typu ve střední a jižní Evropě.

Pěvecko-taneční show se skládá ze 6 skladeb v trvání okolo 26 minut.
Vystoupení Philipa Maxx doprovázejí 4 profesionální tanečníci v extravagantních kostýmech