zavřít
Upravit životopis

Životopis

Předtím, než se Pierre stal muzikantem, pracoval v restauraci St-Hubert v Montrealu jako kuchař. V třinácti letech založil společně se spolužákem Chuckem Comeau punk rockovou skupinu ReSet, kde Pierre zpíval a hrál na kytaru.

Po nějaké době se Chuck rozhodl odejít ze skupiny a dát přednost škole, ale hudba ho i nadále přitahovala. Díky tomu si v pozdější době s Jeffem Stinco založil skupinu a Pierra přizval aby začal hrát s nimi a tak vznikly Simple Plan. Spolupracoval jako co-producent s několika skupinami například s raperem MC Lars se kterým nahrál pro nové "This Gigantic Robot Kills" album píseň "It's Not Easy (Being Green)" kde zpívá refrém.

Je spoluzakladatelem značky Role Model Clothing, společně s Chuckem Comeau a s webmasterem, fotografem Patrick Langlois.

Role Model Clothing navrhují Bouvier, Langlois and Comeau (sami je velice často nosí a také je často můžete vidět ve videoklipech Simple Plan).

DAMAGE CONTROL je bývalá Pierrova show,kterou měl na MTV od 6. března 2005,ale bohužel toho měl hodně musel s tím skončit. Tato show byla o tom, že rodiče nechali svého milovaného potomka doma, kde byly všude schované skryté kamery a byly schováni v garáži u souseda, kde ho i s Pierrem pozorovaly. Dělal tam různé úkoly například najednou se před domem objevila nějaká celebrita a oni pozorovaly jak se s tím jejich potomek vypořádá. Po určeném čase se v domě objeví Pierre s rodiči a prazradí potomkům co se vlastně všechno stalo.

Pierre vystudoval College Beaubois, střední škola v Montrealu stejně jako ostatní členové Simple Plan: Sébastien Lefebvre, Jeff Stinco a Chuck Comeau. Pierre má dva bratry Jonathana a Jaye pro kterého napsal píseň "Save You," na album Simple Plan, píseň je o tom jak Jay bojoval s rakovinou.

Mohli by vás také zajímat…