zavřít
Upravit životopis

Životopis

Rachel se narodila v roce 1970 v Aucklandu. Její snem byl život na pláži. V sedmnácti letech ji teta přemluvila, aby zkusila štěstí jako modelka. Poslechla tetu odjela do New Yorku, kde podepsala smlouvu s agenturou Ford.

Rachel zastupuje britská agentura Storm, newyorská agentura Ford, pařížská agentura Ford.

Kombinace mladistvé krásy a světlomodrých očí jí dopomohly k tomu, že se už od samého počátku své kariéry začala objevovat na obálkách Vogue, Elle, Harper´s Bazar, Cosmopolitan a velmi uznávaného Sports Illustrated.

Rachel podepsala prestižní smlouvu na kosmetiku Cover Girl. Nejen že propagovala make-upy, ale stala se reprezentantkou firmy.

V roce 1990 se rachel provdala za rockovou hvězdu Roda Stewarta. Brzy se jim narodila dcera. Dnes už s Rodem nežije. Dnes tráví svůj čas v anglickém Essenu a v Beverly Hills. Občas také navštíví rodný Nový Zéland, aby pozdravila matku. Snaží se být co nejčastěji se svými dětmi Renée a Liamem.

Rachel byla vždy označována za následovnici Jane Fondové. Po tom nikdy netoužila, ale i ona se stala autoritou v oblasti fitness.

Rachel je mezinárodně proslulou osobností. Doma na Novém Zélandu se k ní chovají jako ke královně. Její tvář na obálkách časopisů zvýšila prodej o 10 000 výtisků. Úspěšný byl také televizní dokument o jejím životě.

Rachel žije jako matka, modelka a slavná osobnost náročný život, ale vše skvěle zvládá.

Zajímavosti:
národnost: Novozélanďanka
výška: 180 cm
vlasy: světlé
oči: modré

Mohli by vás také zajímat…