zavřít
Upravit životopis

Životopis

Radana Labajová, je členkou nejúspěšnější dívčí skupiny Holki, která se i přes své uspěchy v roce 2003 rozpadla. První sólové album zpěvačky Radany Labajové z ex skupiny Holki s názvem Kalejdoskop vyprodukoval Peter Fider (autor všech písní a textu skupiny Holki) a jeho název už malinko napovídá tomu, že zde najdeme skladby různých žánrů,od klasického moderního popu, až po rockovější tvorbu. Album vyšlo roku 2004 a titulním hitem se stala písnička : "Nebezpečná"

Do Prahy se dostala díky přijetí na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor pop-zpěv. Kvůli velkému časovému vytížení však ve škole vydržela jen tři a půl roku.
V osmnácti letech byla vybrána do - později nesmírně úspěšné - dívčí skupiny Holki. Všechno se to stalo jenom díky šťastné náhodě - původně se totiž šla se zeptat na vlak…
Holki vydržely hrát skoro pět let. Po vypršení smlouvy se rozhodla, že natočí sólovou desku. V sólové kariéře jí pomáhal Petr Fider - autor všech desek Holek a v současnosti člen veleúspěšného dua Verona.
Poslouchá různé hudební styly. Teď hodně poslouchá Deep Purple, Dolmen a N. Furtado, ale má ráda i americký pop, takže si s chutí poslechne i Christinu Aquileru.
Kromě zpívání moc ráda maluje, čte a řídí auto.
Její nejmilejší zvířátko je pejsek - čivava Frodo.
V součastnosti jsou Holki zase spolu, ale boužel už bez Kláry Kolomazníkové, která se rozhodla pokračovat ve své sólové kariéře.