zavřít
Upravit životopis

Životopis

Vyrůstala v Pinetopu v Kentucky nedaleko města Hazard, kde se narodila. Rebecca má předky v italské/německé a cherokeeské kultuře. Poté co v New Yorku strávila léto jako modelka, se do něj v 15 letech přestěhovala. Po ukončení studia na místní škole "Professional Children's School" začala studovat na "Lee Strasberg Institute". Uprostřed druhého pololetí začala pravidelně hrát v denním dramatu "Loving".

Její kariéra odstartovala v reklamě, kde Rebecca získala celostátní pozornost jako “Noxzema Gir“ a po několik následujících let pravidelně pracovala pro televizi. Uznání si zasloužily za role ve snímcích "Beverly Hills 90210" miniseriál televize NBC "Invasion" a seriál "Earth 2".

Velmi rychle zazářila v následné sérii filmů, když se objevila po boku Gabriel Byrne a Nastassje Kinski ve snímku “Somebody is Waiting“, režírované Martinem Donovanem. V dobrodružná komedii Není co ztratit “Nothing To Lose“ si zahrála s Timem Robbinsnem a Martinem Lawrencem a kultovní šlágr “Scream 2“ po boku Neve Campbell, Courtney Cox a Sarah Michelle Gellar.

V roce 2000 se objevila v třetím snímku upírské trilogie Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze Od soumraku do úsvitu 3: Oběšencova dcera “From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter“.

29. října 2004 si vzala Erica Danena. 3. dubna se jim narodila dcera Billie Beatrice.


Autor: Kamil Koupý

Mohli by vás také zajímat…