zavřít
Upravit životopis

Životopis

Regina Hall dokončila počátkem roku 2006 natáčení nezávislého filmu Maria Balchunase The Optimist se Shanem Westem a dalšího nezávislého snímku Danika, v němž si zahrála s Marisou Tomei.

V předcházejícím se objevila v komedii Johna Schultze The Honeymooners a snímku Jeffa Byrda Královské výkupné s Anthonym Andersonem . Mezi její další filmy patří Nejhledanější v Malibu Johna Whitesella s Jamie Kennedy, Taye Diggs a Blairem Underwoodem, Love & Basketball Giny Prince-Blythewood s Omarem Eppsem, Sanaou Lathan a Alfre Woodardem, Svatebčané Malcolma D. Leea s Taye Diggs, Sanaou Lathan a Niou Long a Zákon gangu Charlese Stonea s Mekhim Phiferem, Chi McBride a Kevinem Carrollem.

Na televizní obrazovce se představila jako Coretta Lipp v populárním seriálu Ally McBealová, v němž se z hostující herečky postupem času stala členem stálého hereckého obsazení. Na kontě má také televizní film z produkce HBO Odchody a návraty s Wesleym Snipesem a Sanaou Lathan a seriály Policie – New York a New York Undercover.

Regina Hall si zahrála ve všech čtyřech dílech parodických komedií Scary Movie režiséra Davida Zuckera.

Mohli by vás také zajímat…