zavřít
Upravit životopis

Životopis

Rick Genest je 25ti letý kanaďan narozený v Montrealu a žijící na jeho ulicích. V 16 letech nalezli lékaři na jeho mozku tumor, při operaci byl příliš blízko smrti, a po ní byl natolik zdeptaný že ho přátelé začali přezdívat zombie. Už i sám Rick jako malý měl za oblíbené postavy zombie a tak se po operaci rozhodl se jím podobat. První tetování byla lebka na rameni, pak šli na řadu ruka a tvář a postupně zaplnil celé tělo od pasu nahoru tetováním alá Zombie.

Díky jeho vzhledu a způsobu života ho rodiče vykopli z domu a je pro něj hodně těžké najít bydlení, sam si to zdůvodňuje "že punkery nemájí domácí moc v lásce".

Co se práce týče, baví lidi v cirkuse šílenou show. Leží na lůžku s hřebíky, na něj dají podobně ozbrojenou podložku. Poté se z davu vybere nějaký dobrovolník, který si na něj ještě stoupne. Mimo to umí i jiné šílené věci.

O rickovi lidi momentálně nejvíce vědí díky Lady Gaga, respektive díky jejímu stylistovi. Nicola Formichetti si ho vybral jako hlavní model a inspiraci pro novou kolekci Thierryho Muglera. Díky tomu si teď Rico vydělal skrze modeling.

Mohli by vás také zajímat…