zavřít
upravit profil

český a světový rekordman guinness world records, lektor a konzultant

44 let,narozen: 9. 10. 1973 Havířov, Československo 

Upravit životopis

Životopis

Roman Valíček je český a světový rekordman Guinness World Records, lektor a konzultant, majitel a jednatel společnosti ART73

Od roku 1988 se aktivně věnuje aplikačnímu studiu a výzkumné činnosti v oboru přírodních a společenských věd se specializací na E.S.P. (extra sensorial perception) - mimosmyslové vnímání a rozvoj osobnosti. Své dosažené mnohaleté praktické zkušenosti a dílčí výsledky samotného výzkumu publikuje a prezentuje nejen v předních tuzemských, ale rovněž i v zahraničních médiích.

Lektorské činnosti v oboru profilovaného rozvoje osobností a specializovaných profesních dovedností jako je profilologie, komunikace, marketing, regenerace, terapie, design a videotvorba, se plně věnuje od roku 1992.

Je třináctinásobným světovým rekordmanem GUINNESS WORLD RECORDS v oblasti přírodních a společenských věd. Je držitelem osvědčení k výkonu netradičních postupů terapie. Rovněž je držitelem mnoha uznání za svou dosavadní činnost.

Autor metodických pokynů: Neverbální profilologie osobností; E.S.P. profilologie osobností; Rozvoj osobnostních rysů; Efektivní využití podvědomí; Práce se zdravotně postiženými spoluobčany; Hledání a aplikace motivačních stimulů. Dále je autorem celé řady rozmanitých přednáškových skript a naučných videí.

Externí lektor tuzemské školící a vzdělávací agentury. Externí konzultant společností pro zaměstnanecké vztahy, personalistiku a know-how.

Aktivně se mimo jiné věnuje kreativní tvorbě ve filmovém, střihovém, trikovém a grafickém studiu při výrobě reprezentativních a propagačních audiovizuálních a grafických děl.

Roman Valíček

44 let, český a světový rekordman guinness world records, lektor a konzultant