zavřít
Upravit životopis

Životopis

Celé jeho jméno je Ross Shuler Thomas. Narodil se ve Stocktonu v Klifornii. Hrál ve filmu Ledové ostří 2.

Ross je velice vzdělaný herec. Vystudoval divadlo na obou Arizona State University a University of Southern Klifornie Ross Thomas se později přestěhoval do Los Angeles.

Po mnoha pokusech a konkursy, Thomas dostal roli a současně hraje v pořadu Beyond the Break (série na N). Další filmové počiny patří roli Setha v nezávislém filmu Co je odposlouchávání Seth. Kromě toho, Ross hrál proti Lesly Jordán v nezávislé komedii tmě Sissy francouzské Fry, který byl také vítězem na filmovém festivalu. Více slávy získal, když se podílel na Prci, prci, prcičky: Nahá míle film. Dále pak hrál ve filmu Ledové ostří 2, pokračování 1. dílu z roku 1992.

K dalším televizním rolím Rosseho patří jeho hostování v seriálu CSI: Crime Scene Investigation, CSI: New York, a Odložené případy. Ross je v show "Beyond The Break.

Ross surfuje, jezdí na snowboardu a vykonával mnoho z dalších extrémních sportů. (Ktéré tak mohl uplatnit ve filmu Ledové ostří 2.)
Ross jezdí na koni. Vyrůstal v acampo a jeho táta je lovec. Ross byl také v Sigma Nu bratrství zatímco navštěvoval Arizona State University.

Mohli by vás také zajímat…