zavřít
Upravit životopis

Životopis

Ryan Anthony Guzman je americký herec a model. Nejvíce se proslavil rolí Seana Asa ve filmech Let's Dance: Revolution a Let's Dance All In, rolí Noaha Sandborna ve snímku Kluk od vedle a rolí Carlose v miniseriálu Hrdinové: Znovuzrození.

Narodil se v Abilene v Texasu. Jeho matka je Lisa (rozená Hudson), která se narodila v Kalifornii a má anglické, skotské, německé, francouzské, nizozemské a švédské kořeny. Jeho otec Ray pochází z Mexika. V mladém věku se přestěhoval do Sacramenta v Kalifornii. Navštěvoval Sierra College. Má mladšího bratra Stevena.
V roce 2012 se objevil v dokumentárním filmu Made in Hollywood: Teen Edition. Ve stejném roce získal roli v tanečním filmu Let's Dance: Revolution jako Sean Asa. Roli si zopakoval ve filmu Let's Dance All In v roce 2014. V roce 2013 získal vedlejší roli v seriálu Prolhané krásky.

V roce 2015 se objevil po boku Jennifer Lopez ve filmu Kluk od vedle. Roli Ria Pacheca si získal ve filmu Jem and the Holograms. Ve stejném roce se objevil ve spin-offu seriálu Hrdinové Hrdinové: Znovuzrození.

Mohli by vás také zajímat…