zavřít
Upravit životopis

Životopis

S herectvím začala v 6 letech, kdy se rozhodla navštěvovat hodiny tanečního divadla. Od svých 9 let navštěvovala v Krušnohorském divadle Teplice hodiny herectví. Od roku 2008 se účastní letních a zimních hereckých soustředění s profesionálními umělci.

Jejím prvním velkým divadelním úspěchem bylo přijetí do divadla ABC v Praze, kde získala dětskou roli Adélky v představení Jana Eyrová. Tímto představením se herectví začala věnovat profesionálně. Od února 2010 hrála také v pražském divadle Rokoko v představení s názvem Krvavá svatba.

Sabina má zkušenosti nejen s divadelním, ale také s filmovým herectvím. Její první klapka padla v dubnu 2010, kdy začala natáčet český oblíbený seriál Ulice. V roce 2012 byla přijata na státní konzervatoř v Praze.

Roku 2013 hrála a divadelním představení Růžové brýle v divadle Ungelt, se Zuzanou Bydžovskou a Hanou Maciuchovou. Téhož roku si zahrála v pohádce Jana Svěráka Tři bratři. Se spolužákem Vincentem Navrátilem, si roku 2014 zahrála ve filmu Poslední cyklista.

Mohli by vás také zajímat…