zavřít
Upravit životopis

Životopis

Narodil se 1.1.1982 ve znamení Kozoroha, jeho nástroj je kytara Ibanez Jem .

Mezi jeho nejdůležitější motivy patří kytarový bůh Joe Satriani je neuvěřitelně schopnej a okouzlující hudebník , dále Emmpu Vuorinen (Nightwish) má úžasnej "grasp", když hraje , stejně jako Elias "E.vil" Vittanen a Lullacrys Sami Vauhkonen likewise , Schopní muzikanti a inspirující lidi se najdou i mezi mými přáteli .

Na dotaz jaké cd by zachránil z hořícího domu odpověděl Nightwish Wishmaster , Sentenced : Crimson , Him : Razorblade romance , Satriani: Crystalplanet , Raptori : Moel , Linkin Park : Hybrid Theory , Entwine : diEversity... a samozdřejmě cédéčka mojí skupiny. mezi Sammyho nejdůležitější předměty patří nádherná modrá kytara Space Junk JEM - replica- Unigue, má obrovskou osobní hodnotu .

Písnučku které by chtěl být Sammy autorem je od Him : In joy and sorrow nebo Sonata Arctica : Last drop fall . Vystupení na které nezapomene je Satriani , Pori Jazz ( před pár lety) .

Nejlepší festival je podle Sammyho Nummirock nebo Tuska , je tam spousta dobrejch festivalů . Mezi jeho oblíbené filmi patří Waterworld , trilogie LORT , Shrek 2 , Zelená míle . Sammyho oblíbené barvy jsou černá , (překvapivě ?) , elektrická modrá , červená .

Sammyho oblíbené pití je energetický drink THEO. Někdy s vodkou . Sammy rád jí Mozzarelovou pizzu . O sobě vlastnímy slovi řekl že je slušnej a zapomětlivej , né puntičkář , tvořivej , ROCKOVEJ !!!. Jeho motto je Je lepší shořet než vyhasnout .

Přoč právě Sammy Black řekl To je jedna z věcí co vás napadnou ráno v kocovině , a pak mi to zůstalo . No a to Black prostě k tomu znělo dobře..