zavřít
Upravit životopis

Životopis

Samuel se narodil ve San Francisco rodičům Henrikovi and Lupe Larsenovým, má staršího bratra, Manolo Acostu, a sestru Morgan. Jeho máma, Lupe Acosta Larsen, je z Mexika. Jeho otec, Henrik, je z Dánska. Začal hrát na bicí ve věku 3 let s kapelou jeho otce. Ve 12 začal hrát na basskytaru, postupoval na kytaru ve 13 a klávesy ve věku 17 let. Ve věku 14 let se jeho rodina přestěhovala do Murrietty, CA, kam chodil na střední, maturoval v roce 2009 v Murrietta Valley High School.

Po střední škole (2010), Larsen nastoupil do American Idolu a dosáhl Hollywood Weeku. Dále se pokusil o roli Sama Evanse (Glee), ale ve finále prohrál díky Chordu Overstreetovi.

Když byl modelem pro módního návrháře Ashtona Michaela, poznal kamaráda a spolukapelníka, Skipa Arnolda. Arnold ho požádal aby se přestěhoval do Los Angeles, kde vystupoval na ulicích aby si vydělal na jídlo a nájem. Po natáčení The Glee Projectu (který vyhrál), Larsen a Arnold založili kapelu 'Bridges I Burn', později přidali třetího člena skupiny, Salvatora Spinelliho. Larsen vystupuje jako sólový umělec, s jeho kapelou a skládá vlastní písně.

Od září 2011 má Samuel vztah s Scout Taylor-Comptonovou.

Mohli by vás také zajímat…