zavřít
Upravit životopis

Životopis

Sanaahrála po boku Denzela Washingtona v kriminálním thrilleru Carla Franklina "Out of Time." Za svůj herecký výkon v tomto filmu nedávno získala nominaci od Film Life (American Black Film Festival) za nejlepší ženský herecký výkon.

Lathanová hrála v romantické komedii "Brown Sugar," za který získala nominaci na NCAAP Image za mimořádný herecký výkon. Také byla za tuto roli nominována na cenu v kategorii za nejlepší ženský herecký výkon za rok 2003 BET. Obrovského úspěchu dosáhla ve filmu scénáristky/režisérky Giny Prince-Bythewoodové "Love and Basketball,". Dosáhla ocenění od NAACP a nominace za nejlepší herečku od Independent Spirit Awards. Film byl uveden na Sundance Film Festivalu. S režisérkou Prince-Bythewoodovou se znovu setkala na HBO filmu "Disappearing Acts."

K jejím dalším titulům patří: "The Wood," komedie Teda Demmeho "Life" s Eddiem Murphym a Martinem Lawrencem, sci-fi thriller "Blade" s Wesley Snipesem a film producenta/scénáristy/režiséra Chi Muoi Loa "Catfish in Black Bean Sauce". Lathanová hrála v televizním seriálu "Lateline" s Alem Frankenem a hlavní roli v původním filmu "Miracle in the Woods" (Della Reese a Meredith Baxterová.)

Mohli by vás také zajímat…