zavřít
Upravit životopis

Životopis

Sandra Rosová již od malička zpívala, tancovala a zkoušela herecké role.

Sandra má na svém kontě debutové CD, s kterým vystupovala několikrát v televizi. V TV Óčko dvakrát po sobě vyhrála v soutěži VÝTAH. Její klipy velmi často vysílala slovenská televizní hudební stanice MUSIC BOX a také se prezentovala v televizním vysílání na ČT1 v pořadech České hlavičky a na vánočním koncertu Stonožka. Zabodovala i na rádiu Rubi a v síti radií Kiss.

Sandra se také prosadila v módním průmyslu - stala se tváří katalogu Baby KaP, který obletěl celou střední Evropu, kde pro netradiční propagaci byl vytvořen krátký film, v kterém si zahrála hlavní roli.

V roce 2008 jí o jedno místo unikl Skokan roku v anketě Český Slavík.

Sandra Rosová se pokusila prorazit v USA, kde uspěla v soutěži STARS AT SEA. V odborné porotě zasedlo čtyřiadvacet odborníků, vesměs z modelingových a hudebních agentur či nahrávacích a televizních společností. Tato porota udělila Sandře třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv – Sandra zpívala anglicky píseň Call Me s textem Marshy Kocábové) a tím získala i trofej nejcennější: TOP TALENT Stars At Sea, USA 2009.

V USA získala velmi cenné rady, zkušenosti a kontakty na americké producenty.

Nyní pracuje na nové desce ve studiu Daniela Hádla, která se možná díky americké spolupráci přehoupne do českoamerické produkce.