zavřít
Upravit životopis

Životopis

Scott Christopher Grimes se narodil 9.července 1971 v městě Lowell ve státě Massachusetts, zde také žije se dvěma syny. Má sestru Heather Grimes, která je také herečka. První větší roli získal roku 1986 v hororové sci-fi komedii Critters. Předtím hrál v menších seriálových rolích.

O rok později namluvil hlavní postavičku Pinocchia ve filmu Pincchio a vládce noci. Roku 1988 se opět objevil ve volném pokračování filmu Critters s podtitulem Nestvůrky z vesmíru 2. Rok 1994 znamenal obsazení do role Willa McCorkla v seriálu Správná pětka, který se na obrazovkách objevoval po šest následujících let. Dalšího roku dostal další, spíše menší hereckou příležitost ve filmu Krvavý příliv v režii Tonyho Scotta.

V roce 2001 dostal doposud svou největší hereckou příležitost a to v seriálu Bratrstvo neohrožených v produkci Stevena Spielberga a Toma Hankse, zde ztvárnil roli seržanta Donalda Malarkeyho. Další seriál, kde Scott účinkuje je Pohotovost, hraje roli doktora Archieho Morrise. Mezitím byl také obsazen do jedné z rolí animovaného seriálu American dad!.

Mohli by vás také zajímat…