zavřít
Upravit životopis

Životopis

Shailene Diann Woodley vyrůstala se svými rodiči a se svým mladším bratrem Tannerem. Poprvé hrála ve filmu Otcův návrat (1999).

Shailene ráda píše scénaře a vyrábí filmy doma, také má ráda scrapbooking a fotografování. Ráda zkouší nové věci, jako parasailing, bungee jumping, a kousek létání.

Zahrála si ve filmu Our Deal, kde ztvárnila roli Day Trotter, ve filmu Děti moje (v roli Alex King) si zahrála po boku George Clooneyho. Se svým hereckým kolegou Milesem Tellerem, se kterým nyní mimochodem hraje nepřátelskou dvojci v trilogii Divergence, si taktéž zahrála milenecký pár v The Spectacular Now (Aimee Finecky), ve filmu White Bird in a Blizzard si zahrála dívku jménem Kat.

V trilogii Divergence podle knižní předlohy Veronicy Roth hraje hlavní postavu Beatrice "Tris" Prior, kde hraje po boku Thea Jamese a také Ansela Elgorta, který v tomto snímku hraje jejího bratra, zatímco v jejím nejnovějším snímku Hvězdy nám nepřály (podle knihy Johna Greena), hrají milence, v tomto filmu ztvárňuje hlavní dívčí hrdinku Hazel Grace Landcaster.

Ohledně jejího milostného života se se svým, nyní již expřítelem přestěhovala do New Yorku. Média ji nyní spojují s hereckým kolegou Theem Jamesem. Oni sami vztah nepopřeli, soukromí však chtějí uchovat v tajnosti.

Mohli by vás také zajímat…