zavřít
Upravit životopis

Životopis

Narodila se v Londýně ve Velké Británii. Nejdříve studovala herectví na Webber Academy of Dramatic Art a poté ve studiu herectví pokračovala na Queen Mary’s College v Basingstoke. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v roce 2000. V této době na ní připadly pouze menší role, a to ve filmech Maybe Baby, Hawk anebo v seriálech, City Central nebo Attachments.

První pomyslný krok ke slávě zaznamenala v roce 2001, kdy se objevila v seriálu Mersey Beat. O rok později se objevila ve filmu Possession, kde si zahrála postavu Cindi. O pár let později, konkrétně v roce 2005 si zahrála společně s Johnnym Deppem ve filmu Charlie and the Chocolate Factory. V roce 2006 se objevila ve filmu s názvem Nina’s Heavenly Delights, kde si zahrála postavu Niny Shah.

V roce 2007 se objevila v seriálu Party Animals. Rok na to v seriálu The Palace, kde si zahrála po boku Davida Harewooda, ještě ten samý rok jsme ji mohli spatřit v seriálu Mistresses, ve kterém si zahrála roli Jessiky. O dva roky později, tedy v roce 2010, si zahrála v seriálu Strike Back a také ve filmu How Do You Know, kde si zahrála po boku Owena Wilsona, Jacka Nicholsona a Reese Witherspoon, v tomto filmu si zahrála postavu Terry.

V současné době ji můžeme spatřit v seriálu Terra Nova, kde hraje manželku Jima Shannona, doktorku Elisabeth.

Mohli by vás také zajímat…