zavřít
Upravit životopis

Životopis

Taťána Krchovová: s tímto děvčetem jsem si už jako malý klučina hrával na nesčetně osobností (princezny, rodiče, doktory a podobně), už od mala chtěla být herečkou (slavnou herečkou) a každý z nás to bral jako takové to dětské snění. Jak se z nás stávali mladí hoši a mladé dívky co se najednou musejí rozhodnout co v životě budou opravdu dělat, sny ustupují a padají rozhodnutí běžného zaměstnaní, ale Tánina prostě za svým snem šla dál. Exibice jako ,,taněčňák,, a dramatické tábory, to bylo pro Táninu jako voda pro rybu, prostě různá vystoupení před obecenstvem.

Pak nastalo to rozhodnutí - 9 třída základní školy a herecká konzervatoř byla jasná. Co si budeme povídat, kdo dnes nemá konexe a známé osobnosti v rodině nemá moc šancí umístit se na tuto školu. :( A tak se ujal plán ,,B,, střední škola. Co Vám budu povídat, tem kdo má ,,herečku,, v krvi to nevzdá, tak jako Táňa.

Začala hrát v malém ,,amatérském,, divadle v Plzni. Několikrát jsem byl na jejím představení a nadšením jsem zářil pokaždé. Konkurz do pohádky Zdeňka Trošky byl jasnou šancí prosadit konečně své schopnosti a tak nebylo o čem přemýšlet. Podle očekávání se líbila a byla vybrána do role ,,Madlenky,, v Nejkrásnější hádance. Kdo tento film již viděl ví, že tato role není zrovna malá, ba naopak je to jedna z nejhlavnějších rolí.

Mohli by vás také zajímat…