zavřít
Upravit životopis

Životopis

Tehmeena Afzal je pakistánská modelka, která se nejvíce proslavila, když v květnu 2012 vyhrála soutěž: Playboy Miss Social.

Narodila se v Quenns,v New Yorku(USA) pakistánským rodičům. Rodiče Tehmeeny se odstěhovaly do USA poté, co se vzali. Vyrostla v Queens. Získala stipendium na New Yorském institutu technologií, kde absolvovala bakalářský stupeň a studovala dál protože se chtěla stát podnikatelkou v hudebním průmyslu. Mezi její úspěchy, když chodila do školy bylo, že byla jmenována All City player,All State player a atletkou roku.

Tehmeena je vlastníkem webové stránky Urban Music, její stránka má úspěch a byla vůbec první pakistánská žena, která se prosadila nejenom v oblasti hudební ale i modelingové. Nadále se snaží změnit pakistánskou kulturu, zároveň ale chápe že většina Pakistánských rodin ji moc nemají rádi kvůli tomu že je modelka. Tehmeena hrála v mnoha hudebních klipech, a také byla mnohokrát v časopisech. Byla také v kalendáři Miss Playboy public. Kdyby mohla chtěla by hrát v Bollywoodu, jak sama říká čeká pouze na příležitost. V Pakistánu je kritizována muslimskou komunitou, kvůli tomu že si vybrala dráhu modelky.