zavřít
Upravit životopis

Životopis

Tiffany Alvord se narodila v 11. prosince 1992 v Kalifornii v Americe. Její prostřední jméno je Lynn. Pochází docela z rozvětvené rodiny, kde má ještě šest bratrů. (pět starších a jednoho mladšího). Největší zajímavostí jistě je, že i její sourozenci mají jméno začínající na písmeno "T" a to konkrétně: Travis, Tyler, Thomas, Todd, Trent a Tevin. Tiffany má doma tři kočky: Tiger, Batgirl a Bunny.

Tiffany nahrála své první video již v 15ti letech na Youtube a to konkrétně cover verzi písničky "Stop & Stare" od skupiny One Republic. Od té chvíle nazpívala spolu s Chesterem See svou nej cover verzi "The One That Got Away", která má na Youtube více jak 13 miliónů zhlednutí. V jejím repertoáru nechybí ani Selena Gomez, Maron 5 či Taylor Swift. Dohromady má na Youtube.com více jak 120 videí a více jak 940 tisíc pravidelných odběratelů.

Prostřednictvím iTunes vydala i své dvě cover alba: "I've Got It Covered" a "I've Got It Covered 2". 20. prosince vydala i své debutové albu "My Dream" a 18. září 2012 vychází její nové album "My Hearth".

Mohli by vás také zajímat…