zavřít
Upravit životopis

Životopis

Pochází z Vysočiny, kde volil mezi nabídkou prvoligového hráče fotbalu a Konzervatoří v Praze.

V roce 2000 je přijat ke studiu zpěvu na Konzervatoři J.Ježka v Praze, do třídy prof. E. Klezly. Již během studia se projevuje jeho mimořádný talent a debutuje na prknech Národního divadla v Praze (2003) pěvecko-tanečním představením Lucrezia Borgia autorů P. Maláska a L. Vaculíka. Po premiéře přichází nabídka Divadla Broadway v Praze(2004) k vytvoření hlavní role D´Artagnana v muzikálu Tři mušketýři autorů M. Davida a L. Vaculíka.

Vedle umělecké práce v divadle začíná od roku 2006 vyučovat na Konzervatoři v Praze. Od ledna 2007 vystupuje v roli D´Artagnana ve slovenském nastudování muzikálu Tři mušketýři na Nové scéně v Bratislavě. Přichází další nabídka hlavní role Nicolase v muzikálu Angelika autorů M. Davida a J. Bednárika, kterou ztvárňuje na prknech Divadla Broadway v Praze (2007).

V sezóně 2008 má před sebou nové nastudování muzikálu Tři mušketýři, kam se v obnovené premiéře v Divadle Hybernia v Praze, vrátí jako D´Artagnan. Souběžně s divadelní a muzikálovou scénou věnuje své umělecké úsilí nové hudební formaci Eclipse, složené z mladých velice nadějných interpretů.