zavřít
Upravit životopis

Životopis

Ukrajinka Valeria Lukyanova léta pracovala na svém ‚barbínkovském‘ vzhledu a její úsilí nyní nese ovoce. Nejen, že o ní před půl rokem psala média po celém světě, ale díky své webové stránce je i jednou z nejúspěšnějších blogerek, která dokonce začala fotit i pro světové magazíny. Vskutku geniální série jejích snímků se objeví v americké verzi posledního vydání magazínu V s názvem ‚Girl Power‘ (Dívčí síla).

Valeria Lukyanova pochází původem z Ukrajiny. Je nejznámější rusky mluvící ženou internetu, která se díky svému vzhledu proslavila natolik, že je zvána se svými kamarádkami jako host do známých talk show a její tvář je známá po celém světě. Díky plastickým operacím se vzhledem podobá panence Barbie, podstoupila například vyřezání spodních párů žeber za účelem útlého pasu, mnoho obličejových plastik, liposukcí a mnoho dalšího. Na operačním sále je prý jako doma. Ani její vlasy nejsou samozřejmě pravé, těžko by někomu narostly tak dlouhé, nezničené vlasy takové hustoty. Její perfektní make-up jí zabere zhruba dvě nebo tři hodiny. Drží dost ostrou dietu a je zvyklá nosit ty nejvyšší podpatky.

Ovšem ne vždy se setkává s kladnou reakcí na svůj vzhled, kritika je leckdy velice ostrá, ale Valeria jí pří
ijímá s chladnou hlavou a je jí jedno, co si odpůrci jejího vzhledu myslí, fanoušků má přeci jen dost. Ať už jde o fanpage na facebooku nebo její oficiální stránky. Živí se jako zpěvačka vystupující pod jménem Amatue, jedna z jejích skladeb se Vám spustí hned jako úvodní, když stránku otevřete.

Její máma jí zcela podporuje, její vzhled se jí zdá hezký a nechává jí splnit si svůj sen. Popravdě, kdo by se nechtěl podobat dnešnímu ideálu krásy? Valeria Lukyanova je prý i šťastně zadaná, aspoň to tvrdí na svém facebooku.