zavřít
Upravit životopis

Životopis

barva očí: zelená
barva vlasů: blond
výška: 183 cm
přezdívky: Vroni, das Superweib, Schweinchen

Původním jménem Veronika Maria Caecilia Jansen. Studovala divadelní historii na univerzitě Ludwiga-Maximiliana v Mnichově, ale školu opustila před maturitou, protože se chtěla stát herečkou. Brala soukromé hodiny herectví u Prof. Margret Langen (Max-Reinhardt-Seminar,Vídeň). První film, kterým se dostala do širšího povědomí veřejnosti, je komedie Rossini z roku 1997, kde si zahrála hlavní ženskou roli. Nyní je jednou z neobsazovanějších německých hereček.
Její další filmy jsou kromě jiných "Schtonk", "Das Superweib" (Superžena), "Ladies Room", "Late Show", "Die Braut" (Maska touhy), "Klimt", "Bye Bye Harry!", "Die Wilden Hühner" a "Die Wilden Hühner und die Liebe".

V televizi se V. Ferres objevila také v "Les Misérables", "Sans famille" ("Without Family"), "The Return of the Dancing Master", "Kein Himmel über Afrika" ("Stars even shine on Daytime") and "Sterne leuchten auch am Tag" ("Under the dark sky of Africa").

Veronica mluví plynně anglicky a francouzsky a má částečnou znalost italštiny.
Veronica mívala problémy s váhou, zhubla 30 kg a svou váhu si nyní udržuje dietou doporučenou Gérardem Depardie (se kterým hrála ve filmu "Montignac").

Veronica Ferres je od 5. května 2001 provdána za Martina Kruga a mají dceru Lilly, která se narodila v roce 2001.

Mohli by vás také zajímat…