zavřít
Upravit životopis

Životopis

Veronika Vrublová alias ViVi je českou zpěvačkou a mainstreamovou písničkářkou, přezdívanou českou Taylor Swift.

Mezi lety 2002-2011 byla studentkou ZUŠ Bohuslava Martinů – obor klavír, sólový a sborový zpěv, stala se vítězkou soutěže Talent Havířov, Karviná, Prachatického hudebního festivalu pedagogických škol ČR a další…

Roku 2012 se stala finalistkou televizní soutěže Hlas Československa a vydala svou první vánoční píseň „Čas Vánoc“.

Roku 2013 nazpívala singl „Nevadí“, napsaný Antonínem Kny a Lukášem Fisherem. Tento singl získal na rádiu Čas 10x za sebou 1. místo v country hitparádě a byl čestně umístěn do „Síně slávy“.

Začátkem roku 2014 vyhrála s největším počtem hlasů diváků soutěž na internetu vyhlášenou kapelou Chinaski a v pražské O2 aréně s nimi zpívala „Dobráka od kosti“.

V květnu 2014 byla oslovena firmou Sigma Guitars (značka kytar) pro nafocení propagačních materiálu. Materiály s Veronikou měly úspěch, bannery s její tváří můžete vidět v hudebninách nejen po ČR (např. v pražské Lucerně, v Hudebním světě v Ostravě), ale také v Polsku a Německu.

Do širšího povědomí se Veronika alias ViVi dostala především díky soutěži „SuperStar 2015“, kde byla přezdívaná jako „česká Taylor Swift“. Jako jedna z mála účastníků na castingu zazpívala vlastní autorskou píseň („Malá Jenny“), kterou jste mohli vidět i v upoutávkách na soutěž. Vlastní invence a skladatelství uplatňovala v každém kole soutěže i při cover písních a při castingu napsala píseň o soutěži – „Superstar“.

Na konci roku 2015 vydala další vánoční singl „Míň je víc“, který byl velmi úspěšný v Kissparádě na rádiu Kiss Morava. Hned na to dostala hudební nabídku exkluzivního zastoupení produkční, umělecké a PR agentury PETARDA PRODUCTION a.s. a v květnu 2016 byla uzavřena smlouva.

V červnu 2016 vydala debutový singl s videoklipem – „Zkouškové“, který je hráván na rádiích Čas a Kiss Morava.