zavřít
Upravit životopis

Životopis

Celým jménem Willow Camille Reign Smith se narodila 31.října 2000 v Los Angeles.
Je to nejmladší ratolest Willa Smithe a má showbyznys v krvi.
Zatímco její o dva roky starší bratr Jaden Christopher se v nedávno uvedeném snímku Karate Kid oháněl mistrným zvládnutím kung-fu, desetiletá ‚diva‘ se přes noc stala senzací díky debutovému singlu Whip My Hair. Energické mávání loknami, jejichž konečky si zpěvačka namáčí do barvy, aby sterilně bílé školní chodby proměnila v životem a barvami hýřící místo, se týdny drží na předních příčkách hitparád a na YouTube přilákalo miliony párů očí.
Někteří mají zkrátka úspěch vepsaný už v genetickém kódu. Willow i Jaden podědili výjimečný talent po hvězdných rodičích – úspěšném herci, producentu a rapperovi Willu Smithovi a jeho manželce, herečce a podnikatelce Jadě Pinket Smith. Zvláště Will pomohl svým hvězdičkám vzlétnout ze startovací plošiny. Jaden si před čtyřmi lety zahrál jeho syna v dramatu Štěstí
na dosah, jež získalo nominaci na Oscara, Willow otci sekundovala v roce 2007 v postapokalyptickém sci-fi Já, legenda.
Důvod, proč se desetiletý zázrak stal miláčkem davů a proč jej Dolce & Gabbana na svých přehlídkách usazují do první řady, však nespočívá v dívčině příjmení. Neobyčejné módní cítění, extravagantní stylingy, sebejisté vystupovaní, neuvěřitelná přirozenost a hlas, který evokuje dojem, že před sebou máte menší verzi Rihanny, jsou argumenty, které Willow prorokují vesmírnou budoucnost. Jaké jiné desetileté dítko řekne bez mrknutí oka, že jeho módním vzorem je Billy Idol?
Rodící se ikona teď působí pod křídly nahrávací společnosti Roc Nation, kterou vlastní rapper Jay-Z. Debutové album vyjde na pulty obchodů příští rok.

Mohli by vás také zajímat…