zavřít
Upravit životopis

Životopis

Yasmine Bleeth začala svoji hereckou kariéru již šest měsíců po narození. Skutečně v tak mladém věku, neboť hrála v reklamě "Johnson & Johnson baby" na proslulý šampón "No More Tears" (šampón po kterém údajně dětem netečou žádné slzy). V šesti letech se objevila v kampani Max Factor, kde si jí všimnul módní fotograf Francesco Scavullo.

Ve 12 letech získala Yasmine hlavní roli ve filmu "Hey Babe!" a tak začala její herecká kariéra. Yasmine studovala United Nations International School in New York, zatímco se věnovala modelingu a herecké kariéře. Úplně si doplnila zkušenosti na poli herectví v televizní opeře Ryan's Hope ve svých 16-ti letech.

Yasmine je nicméně nejvíce známá jako Caroline Holden v celosvětově známém televizním seriálu Pobřežní hlídka "Baywatch", ve kterém hrála od roku 1994 do 1997. Během jejího tříletého pobíhání v bikinách v tomto seriálu ji časopis People magazine zvolil jako jednu z 50-ti nejhezčích lidí světa.

Díky seriálu Pobřežní hlídka se dostala k natáčení spousty televizních filmů jako jsou: "The Lake", "Ultimate Betrayal", "Road Rage", a "A Face To Die For". Po dlouhé době očekávání se jejím debutovým kinematografickým filmem stala komedie "BASEketball" a rodinné komedii Strážný anděl "Undercover Angels". Nicméně tyto filmy nebyly příliš úspěšné. Aaron Spelling jí nabídnul roli v TV show "Pacific Palisades" a "Beverly Hills, 90210", ale ona je odmítla. Nicméně nakonec přijala nabídku zahrát si v TV seriálu "Titans".

Yasminin osobní život potkala tragédie, když jí v roce 1992 zemřela matka na rakovinu prsu. To ji inspirovalo, aby se více lidí dozvěděli o této nemoci a založila si stránku www.yasmineonline.com, kde se rakovinou prsu zabývá.

Bzla oceněná časopisem People Magazine's jako jedna z 50 nejhezčích lidí světa. Ačkoliv Yasmine měla teprve krátkou dobu vztah s hercem Matthewem Perrym, dala si dostaveníčko s hercem Richardem Griecem a po několika letech se přestěhovala do Los Angeles. Dále měla poměr s herci Luke Perry, Grant Show a Ricky Paull Goldin.

Mohli by vás také zajímat…