zavřít
Upravit životopis

Životopis

Narodila se v Maroubra, předměstí Sydney, jako Yvonne Strzechowski. Přijala foneticky pravopisné Yvonne Strahovski jako její stage name v seriálu Chuck na popud producenta Joshe Schwartze kvůli snadnější výslovnosti.

Vystudovala University of Western Sydney jako Bakalář umění. Strahovski účinkovala v několika rolích v australském filmu a televizi a v současnosti účinkuje jako Sarah Walker v americkém televizním seriálu Chuck. Mluví plynně polsky, což uplatnila v krátké dialogu v seriálu Chuck v epizodě Chuck Versus The Wookiee. Ačkoliv hraje v seriálu Američanku, v epizodě Chuck Versus The Ex mluví krátce svým skutečným Australským akcentem.

Momentálně hraje CIA agentku Sarah Walker na komediálním seriálu Chuck. Yvonne vystudovala University of Western v Sydney, prestižní hereckodivadelní školu Theatre Nepeanv, kterou ukončila v roce 2003. Před rolí v seriálu Chuck, si zahrála v televizní show Sea Patrol, headLand a v Double the Fist. Strahovski natočila také dva australské celovečerní filmy: "Middle of Nowhere" a psychologický thriller "The Plex." V den svého přiíletu do Los Angeles dostala roli v seriálu Chuck.

Mohli by vás také zajímat…