zavřít
Upravit životopis

Životopis

Od roku 1993 se věnovala na Základní umělecké škole ve Frenštátě p. R. kytaře, klavíru a hlavně modernímu tanci a baletu, který později i vyučovala. Jako tanečnice působila v „RK Rytmus“ a „Taneční skupina ZUŠ“. V roce 2001 začala spolupracovat s nahrávacím studiem Alias v Rožnově pod Radhoštěm jako zpěvačka a zároveň se stala členkou skupiny „Monada“ a „Jak kdy“. V roce 2001 obsadila 3. místo v soutěži Talent Nový Jičín, 2002 vyhrála „Stountalent“ a v roce 2003 1. místo v celostátní interpretační soutěži „Zlíntalent“.

Následně dostala jednu z hlavních rolí v muzikálu Rebelové – Julča a v září 2003 v divadle Brodway odehrála první premiéru. Tentýž rok se také umístila na 24. místě v anketě Český Slavík. V roce 2004 přestoupila z Gymnázia ve Frenštátě p. R. na Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor muzikál, jež stále studuje. V roce 2005, po derniéře muzikálu Rebelové, krátce účinkovala v komedii „Kaviár nebo čočka“ v divadle Jana Hrušínského Na Jezerce. V tom samém roce odcestovala jako nejmladší muzikálová herečka reprezentovat Českou republiku do Pekingu v rámci meetingu Evropské unie a Číny.

V srpnu měla premiéru v Pekingu v mezinárodním tanečním představení. Na podzim 2005 stála u zrodu muzikálové show D’FARJIZ jako choreografka a účinkující a v té době také nazpívala hlavní roli v připravovaném muzikálu „Sodoma City“, jehož CD bylo pokřtěno na jaře 2006. Na podzim 2006 se podílela na nové podobě muzikálového představení „Pocta muzikálovým libretům Zdeňka Borovce“ jako choreografka, tanečnice a později ztvárnila i hlavní ženské role (Dracula, Monte Christo). Spolupracuje se skupinou „Mini Band“ a také začíná produkovat vlastní tvorbu.

V současnosti vystupuje v roli "Mantó" a ve sboru pražských rockerů v rockové opeře Antigona a v roli "Sfinga" v rokové opeře Oidipus v Metropolitním divadle v Praze. Také pravidelně zpívá v Hair Company Prague po celé ČR a SR.

Divadelní skupina Continuo přizvala Zuzku jako hosta do svých řad a nacvičila vystoupení komediantů v Prodané nevěstě v Národním divadle, kde vystupuje od 20.1.2009.

Od roku 2011 vystupuje v muzikálu Popelka na ledě v roli Nory. Muzikál se nacvičoval na ZS ve Frýdku-Místku v létě 2011, kdy se také vdala.

V roce 2012 ukončila studium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Získala absolutorium a na závěr studia měla absolventský koncert v Jazz Dock Praha.